icon-7

03135579773-6
09308587440

همه روزه کنار شما هستیم

icon-8

اصفهان خیابان پروین اعتصامی نبش بلوار سراج

شنبه تا چهارشنبه 18:00-8:30

پنج شنبه ها 8:30-15:00

it`{`at`}`abn-24.ir

هر روز هفته

اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

عوارض خروج خود و همراهانتان را می‌توانید به صورت آنلاین از لینک زیر پرداخت کنید و رسید آن را در فرودگاه همراه خود داشته باشید. برای پرداخت احتیاج به شماره کد ملی مسافر خواهید داشت. خروج از کشور حداقل 20 دقیقه پس از پرداخت عوارض مقدور است و خروج از طریق کلیه مرزهای هوایی،دریایی و زمینی کشور مقدور می باشد.
https://sadadpsp.ir/tollpayment/#/tax/departuretax

همراه داشتن ارز خارجی بیش از ۵ هزار یورو مشمول مقررات و ضوابط ناظر بر ارز همراه مسافر بوده و مستلزم اظهار به گمرک می‌باشد.

مقدار بار مجاز بستگی به خط هوایی انتخابی ، کلاس پروازی و مقصد سفر شما متفاوت خواهد بود و هیچ قانون عمومی برای میزان بار مجاز وجود ندارد پس بهتر است برای اطلاع از بار مجاز به جزییات بلیط خود دقت نموده یا با آژانس مسافرتی خود تماس بگیرید.

  • خروج زیورآلات شخصی همراه مسافر از انواع مصنوعات طلا ، نقره و پلاتین در مجموع حداکثر تا 150 گرم برای هر مسافر مجاز است .
  • خروج هر گونه سکه طلا از کشور ممنوع است 
  • ورود حیوانات و پرندگان وحشی و غیره منوط به ارائه گواهی از سازمان های مرتبط با کشور مبداء، گواهی بهداشت و تاییدیه سازمان حفاظت محیط زیست ایران خواهد بود.
  •  طبق قانون ورود سگ و گربه ممنوع است و حیوانات و پرندگان اهلی و غیره آنها منوط به ارائه گواهی بهداشت از کشور مبدا و تاییدیه سازمان دامپزشکی با در نظر گرفتن مقررات قانونی کشور می باشد . (قرنطینه حیوانی)
تماس با ما

از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید